Trainingen






Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
WHC JO9-1 18.00 - 19.00 Rene Amptmeijer, Leon Leeraar
  • F
  • Veld F2
WHC JO9-2 18.00 - 19.00 Dennis Sellies
  • F
  • Veld F2
WHC JO9-3 18.00 - 19.00 Kevin Harms, Robin Bosch
  • 12
  • Veld G, (G2, G3 en G4)
WHC JO9-4 18.00 - 19.00
  • Veld G, (G2, G3 en G4)
WHC JO10-1 18.00 - 19.00
  • F
  • Veld F1
WHC JO10-2 18.00 - 19.00
  • F
  • 10
  • Veld F1
WHC JO10-3 18.00 - 19.00
  • G-1
  • 11
  • -
WHC JO10-4 18.00 - 19.00
  • G-1
  • 11
  • -
WHC JO11-3 18.00 - 19.00
  • F
  • 5
  • -
WHC JO12-1 18.00 - 19.00 Gerben Bleumink
  • 9
  • -
WHC MO11-1 18.00 - 19.00
  • 14
  • Veld G, G1
WHC JO12-2 19.00 - 20.00
  • F
  • 2
  • -
WHC JO13-2 19.00 - 20.00
  • F
  • 1
  • Half veld
WHC MO13-1 19.00 - 20.00 Wiljan Boschman
  • 14
  • Veld G, G1
WHC MO15-1 19.00 - 20.00
  • 15
  • Veld G, G2
WHC JO17-1 19.00 - 20.30 Nick Schippers, Jack Vogel
  • B1
  • 6
  • -
WHC 1 20.00 - 21.30 Richard Karrenbelt
  • 8
  • -
WHC JO19-2 20.00 - 21.30 William Vos
  • F
  • 9
  • -
WHC VR1 20.00 - 21.30 James Elbracht
  • 13
  • Half veld

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
WHC JO11-1 18.00 - 19.00 Nick Schippers
  • 10
  • G1
WHC JO11-2 18.00 - 19.00
  • 10
  • -
WHC JO13-1 18.00 - 19.30 Django van der Landen, Iwan van Limburg
  • 14
  • Half veld
WHC JO15-1 18.30 - 20.00 Rick Schut, Freddie Westerhof
  • F
  • 9
  • Corvee (week 34 & 35): Timo Vierhuizen & Patrick Sleurink
WHC JO15-2 18.30 - 20.00
  • F
  • 5
  • Half veld
WHC JO19-1 18.30 - 20.00 Marco Meeuwissen, Roy Ekkel
  • B Kunstgras
  • 11
  • -
WHC JO15-4 19.00 - 20.00
  • G-2
  • -
WHC JO17-2 19.00 - 20.00
  • B Kunstgras
  • 13
  • Half veld
WHC JO15-3 19.30 - 20.30
  • G-1
  • 12re
  • -
WHC 1 20.00 - 21.30 Richard Karrenbelt
  • F
  • 8
  • -
WHC 2 20.00 - 21.30 Christiaan Zwijnenburg
  • 7
  • -
WHC 3 20.00 - 21.30
  • F
  • 10
  • -
WHC 5 20.00 - 21.30 Johny Toebast
  • 2
  • Veld achter kantine, R3 en R4
WHC 6 20.00 - 21.30 Rick Nagelhout
  • 3
  • Half veld achter bestuursgebouw, R1 en R2

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
WHC JO9-1 18.00 - 19.00 Rene Amptmeijer, Leon Leeraar
  • G-2
  • Kunstgras
WHC JO9-2 18.00 - 19.00 Dennis Sellies
  • G-2
  • Kunstgras
WHC JO9-3 18.00 - 19.00 Kevin Harms, Robin Bosch
  • 12
  • Veld G, (G2, G3 en G4)
WHC JO9-4 18.00 - 19.00
  • Veld G, (G2, G3 en G4)
WHC JO10-1 18.00 - 19.00
  • G-2
  • 10
  • -
WHC JO10-2 18.00 - 19.00
  • G-1
  • 10
  • -
WHC JO10-3 18.00 - 19.00
  • 11
  • G2
WHC JO10-4 18.00 - 19.00
  • 11
  • G2
WHC JO11-3 18.00 - 19.00
  • 5
  • -
WHC JO12-1 18.00 - 19.00 Gerben Bleumink
  • B Kunstgras
  • 9
  • -
WHC JO12-2 18.00 - 19.00
  • B Kunstgras
  • 2
  • -
WHC MO11-1 18.00 - 19.00
  • B Kunstgras
  • 14
  • B1, B2
WHC JO13-2 19.00 - 20.00
  • F
  • 1
  • Half veld
WHC MO13-1 19.00 - 20.00 Wiljan Boschman
  • 14
  • Veld G, G1
WHC MO15-1 19.00 - 20.00
  • 15
  • Veld G, G2
WHC JO17-1 19.00 - 20.30 Nick Schippers, Jack Vogel
  • G
  • -
WHC JO19-2 20.00 - 21.00 William Vos
  • B1-2
  • 9
  • -
WHC VR1 20.00 - 21.30 James Elbracht
  • B Kunstgras
  • 13
  • Half veld

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
WHC JO11-2 18.00 - 19.00
  • B Kunstgras
  • 10
  • -
WHC JO13-1 18.00 - 19.30 Django van der Landen, Iwan van Limburg
  • B Kunstgras
  • 9
  • Half veld
WHC JO15-2 18.00 - 20.00
  • B1-1
  • 4
  • Half veld
WHC JO15-1 18.30 - 19.45 Rick Schut, Freddie Westerhof
  • B Kunstgras
  • 15
  • Corvee (week 34 & 35): Timo Vierhuizen & Patrick Sleurink
WHC JO11-1 18.30 - 20.00 Nick Schippers
  • B Kunstgras
  • 10
  • -
WHC JO19-1 18.30 - 20.00 Marco Meeuwissen, Roy Ekkel
  • F
  • 11
  • -
WHC JO15-4 19.00 - 20.00
  • G-1
  • -
WHC JO17-2 19.00 - 20.00
  • F
  • 13
  • Half veld
WHC JO15-3 19.30 - 20.30
  • G-1
  • 5
  • -
WHC 1 20.00 - 21.30 Richard Karrenbelt
  • F
  • 8
  • -
WHC 2 20.00 - 21.30 Christiaan Zwijnenburg
  • 7
  • -
WHC 3 20.00 - 21.30
  • F
  • 10
  • -
WHC 4 20.00 - 21.30 Peter van Werven
  • 1
  • Half veld achter kantine, R1
WHC 5 20.00 - 21.30 Simon Wienbelt
  • 2
  • Kwart veld achter kantine, R2
WHC 6 20.00 - 21.30 Rick Nagelhout
  • 3
  • Kwart veld achter bestuursgebouw, R2
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!