Cookie beleid WHC

De website van WHC is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainingen

Veld indeling seizoen 2023-2024
Schermafbeelding_2023-09-05_095751.png
Schermafbeelding_2023-09-05_095822.png
Kleedkamer indeling seizoen 2023-2024
Trainingschema_WHC.png
Plattegrond Sportpark Mulderssingel
Schermafbeelding_2023-09-05_103902.png

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
WHC JO13-5 17.30 - 18.30 Figo Frowijn, Vince Amptmeijer
  • G-2
  • -
WHC JO15-1 17.45 - 19.30 Arnold van den Brink, Freddie Westerhof
  • B1
  • -
WHC JO15-2 17.45 - 19.30 Jesse Westerhof
  • B2
  • -
WHC JO15-3 17.45 - 19.30 Jeroen Poelstra
  • F2
  • -
WHC JO15-4 17.45 - 19.30 Arthur van Schaagen
  • F2
  • -
WHC JO17-3 17.45 - 19.30 Daan van de Biezen
  • -
WHC JO17-2 18.30 - 19.30 Robin Bosch
  • G-2
  • -
WHC JO17-1 18.30 - 20.00 Marc Knijf, Robin Füchten
  • G-1
  • -
WHC JO19-1 19.30 - 20.45 Jacob Opdam
  • F2
  • -
WHC 1 19.45 - 22.00 Stephan Rahantoknam, matthias Odding
  • B Kunstgras
  • 8
  • -
WHC 2 20.00 - 21.30 Roberto Tuinstra
  • F1
  • 7
  • -
WHC 4 20.00 - 21.30 Niels van den Bosch, Niels Nagelhout, Henrico Pouwels
  • G-1
  • 1
  • -
WHC 5 20.00 - 21.30 Jeroen Reitsma
  • G-1
  • -
WHC 3 20.00 - 21.45 Roy Ekkel
  • G-1
  • 10
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
WHC JO8-1 17.45 - 18.45 Thijs van Bergeijk, Jacko van den Bosch
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO8-2 17.45 - 18.45 Gerwin Scholten
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO8-3 17.45 - 18.45 Twan van Diepen, Jesper van den Brink
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO8-4 17.45 - 18.45 Martin Postma
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO9-1 17.45 - 18.45 Christiaan Zwijnenburg, Jilles Vierhuis
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO9-2 17.45 - 18.45 Willem Koele, Wilfred Kroes
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO9-3 17.45 - 18.45 Paul Bertram, Jacco Martens
  • B Kunstgras
  • -
WHC MO13-1 18.00 - 19.15 Jos Pendjol
  • F2
  • -
WHC MO13-2 18.00 - 19.15 Marjella Van de Kamp, Hennie Van den Bosch
  • F2
  • -
WHC JO13-2 18.00 - 19.30 Bart Scheurs
  • F1
  • -
WHC JO13-3 18.00 - 19.30 Alex Bertram
  • G-1
  • -
WHC JO13-4 18.00 - 19.30 Ruben de Vries
  • G-2
  • -
WHC JO13-1 18.00 - 20.00 Richard van het Ende
  • F1
  • -
WHC JO9-4 18.45 - 18.45 Richard van het Ende, Viggo Baggerman
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO10-1 19.00 - 20.00 Johan Vd Weerd, Martin Kroeze, Gerben Berghorst
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO10-2 19.00 - 20.00 Jesper van den Brink, Evert-Jan Schuiteman
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO10-3 19.00 - 20.00 Jeffrey Oostveen, Joram Essenlink
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO10-4 19.00 - 20.00 Jan Harm van Gelder, Jeffrey Oostveen, Joram Essenlink
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO11-1 19.00 - 20.00 Nathan Duim, Edward Boer, Harry Vos, Arie ten Cate
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO11-2 19.00 - 20.00 Thijs van Bergeijk, Stefan Vlieger
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO11-3 19.00 - 20.00 Gerjan Wolff, Hein van Enk
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO11-4 19.00 - 20.00 Claudia van Beek, Willem Vierhuis
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO11-4 19.00 - 20.00 Claudia van Beek, Willem Vierhuis
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO11-5 19.00 - 20.00 Twan van Diepen, Mark Stalman
  • B Kunstgras
  • -
WHC MO15-1 19.30 - 20.45 Sarris Fijn, Marcel Beekhof
  • F2
  • -
WHC JO17-2 19.30 - 21.00 Robin Bosch
  • G-1
  • -
WHC MO20-1 20.00 - 21.00 Rudolf Huberts
  • B2
  • -
WHC VR1 20.00 - 21.00 Peter van Beek
  • B1
  • -
WHC JO19-2 20.00 - 21.30 Ronald Baggerman
  • F1
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
WHC JO13-5 17.30 - 18.30 Figo Frowijn, Vince Amptmeijer
  • B1
  • -
WHC JO17-1 17.30 - 20.00 Marc Knijf, Robin Füchten
  • B2-1
  • -
WHC JO15-1 18.30 - 20.00 Arnold van den Brink, Freddie Westerhof
  • F1
  • -
WHC JO15-2 18.30 - 20.00 Jesse Westerhof
  • F2
  • -
WHC JO15-3 18.30 - 20.00 Jeroen Poelstra
  • G-1
  • -
WHC JO15-4 18.30 - 20.00 Arthur van Schaagen
  • G-2
  • -
WHC JO17-3 18.30 - 20.00 Daan van de Biezen
  • G-2
  • -
WHC JO19-1 18.30 - 20.00 Jacob Opdam
  • B Kunstgras
  • -
WHC 2 20.00 - 21.30 Roberto Tuinstra
  • F1
  • 7
  • -
WHC 3 20.00 - 21.30 Roy Ekkel
  • F2
  • 10
  • -
WHC 4 20.00 - 21.30 Niels van den Bosch, Niels Nagelhout, Henrico Pouwels
  • G-1
  • -
WHC 5 20.00 - 21.30 Jeroen Reitsma
  • G-1
  • -
WHC 1 20.15 - 21.45 Stephan Rahantoknam, matthias Odding
  • B Kunstgras
  • 8
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
WHC JO8-1 15.15 - 16.15 Thijs van Bergeijk, Jacko van den Bosch
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO8-2 15.15 - 16.15 Gerwin Scholten
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO8-3 15.15 - 16.15 Twan van Diepen, Jesper van den Brink
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO8-4 15.15 - 16.15 Martin Postma
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO9-1 15.15 - 16.15 Christiaan Zwijnenburg, Jilles Vierhuis
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO9-2 15.15 - 16.15 Willem Koele, Wilfred Kroes
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO9-3 15.15 - 16.15 Paul Bertram, Jacco Martens
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO9-4 15.15 - 16.15 Richard van het Ende, Viggo Baggerman
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO10-1 16.30 - 17.30 Johan Vd Weerd, Martin Kroeze, Gerben Berghorst
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO10-2 16.30 - 17.30 Jesper van den Brink, Evert-Jan Schuiteman
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO10-3 16.30 - 17.30 Jeffrey Oostveen, Joram Essenlink
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO10-4 16.30 - 17.30 Jan Harm van Gelder, Jeffrey Oostveen, Joram Essenlink
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO11-1 16.30 - 17.30 Nathan Duim, Edward Boer, Harry Vos, Arie ten Cate
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO11-2 16.30 - 17.30 Thijs van Bergeijk, Stefan Vlieger
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO11-3 16.30 - 17.30 Gerjan Wolff, Hein van Enk
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO11-4 16.30 - 17.30 Claudia van Beek, Willem Vierhuis
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO11-4 16.30 - 17.30 Claudia van Beek, Willem Vierhuis
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO11-5 16.30 - 17.30 Twan van Diepen, Mark Stalman
  • B Kunstgras
  • -
WHC JO13-2 17.30 - 18.30 Bart Scheurs
  • B1
  • -
WHC JO13-3 17.30 - 18.30 Alex Bertram
  • B2-1
  • -
WHC JO13-4 17.30 - 18.30 Ruben de Vries
  • B2-2
  • -
WHC MO13-1 18.30 - 19.30 Jos Pendjol
  • B2-2
  • -
WHC MO13-2 18.30 - 19.30 Marjella Van de Kamp, Hennie Van den Bosch
  • B2-1
  • -
WHC JO13-1 18.30 - 20.00 Richard van het Ende
  • B1
  • -
WHC MO15-1 19.30 - 20.30 Sarris Fijn, Marcel Beekhof
  • B2-1
  • -
WHC MO20-1 19.45 - 21.15 Rudolf Huberts
  • F2
  • -
WHC VR1 19.45 - 21.15 Peter van Beek
  • F1
  • -
WHC 6 20.00 - 21.00 Jeroen van Dijk, Rene Kroes
  • F1
  • -
WHC JO19-2 20.00 - 21.00 Ronald Baggerman
  • B1
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!